ПРОГРАМА

  • Събота 18.05.2024 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бари (БИГЪЛ) - Надежда
  •  Скай (БИГЪЛ) - Цветелина
  •  Уиски (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Цветелина
  • Събота 18.05.2024 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали урок в природата
  • Локация: Панчарево
  • Записани:
  •  Виктор (ИЗТОЧНОЕВРОПЕЙСКА ОВЧАРКА) - Асен
  •  Акира (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Атанас
  •  Шива (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калина
  •  Къдълс (МЕЛЕЗ) - Валентин
  •  Тара (КАНЕКОРСО) - Симона
  •  Бети (ДОБЕРМАН) - Стефан
  •  Бъкси (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Александър
  • Събота 18.05.2024 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали урок в природата дребни породи
  • Локация: Панчарево
  • Записани:
  •  Нара (ТОЙ ПУДЕЛ) - Тихомила
  • Занятието е отменено.
  • Събота 18.05.2024 г. 14:00 ч.
  • Вид: Стартиращи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арес (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Антони
  •  Нерон (ПИТБУЛ) - Адам
  •  Руни (ЯГД ТЕРИЕР) - Христина
  •  Лара (МЕЛЕЗ) - Пламен
  •  Пат (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Евгения
  • Събота 18.05.2024 г. 15:00 ч.
  • Вид: Стартиращи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Тарга (БОСТЪН ТЕРИЕР) - Ирина
  •  Брауни (ТОЙ ПУДЕЛ) - Джулия
  •  Дороти (ПУДЕЛ) - Тони
  • Събота 18.05.2024 г. 16:00 ч.
  • Вид: Групова консултация за започване на курс
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бари (БИЙВЪР ЙОРКШИР ТЕРИЕР) - Здравко
  •  Мъфин (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Гергана
  •  Аморе (МИНИАТЮРНА АМЕРИКАНСКА ОВЧАРКА) - Петя
  • Неделя 19.05.2024 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.05.2024 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали градска среда
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Рико (МЕЛЕЗ) - Цветан
  •  Рики (МЕЛЕЗ) - Динара
  •  Артур (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Даниела
  •  Лора (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Мая
  • Неделя 19.05.2024 г. 10:00 ч.
  • Вид: Начинаещи ВИП
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Габриела (ПАПИЙОН) - Десислава
  • Неделя 19.05.2024 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Еду (ШИБА ИНУ) - Даниела
  • Неделя 19.05.2024 г. 13:00 ч.
  • Вид: Стартиращи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Киви (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Анжелика
  •  Хера (МИНИ ПУДЕЛ) - Александър
  •  Реджи (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Радка
  •  Шрек (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Стиляна
  •  Сирил (БИШОН ФРИЗЕ) - Селена
  • Неделя 19.05.2024 г. 14:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Зико (БЕРНЕЗЕ ЗЕНЕНХУНД) - Анна
  •  Рокси (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Красимир
  •  Берета (МЕЛЕЗ) - Васил
  •  Риса (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Здравка
  •  Марвел (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Гергана
  •  Чарлита (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Цветомир
  •  Айра (РОДЕЗИЙСКИ РИДЖБЕК) - Даниела
  •  Трити (АВСТРАЛИЙСКА ОВЧАРКА) - Преслав
  • Неделя 19.05.2024 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Спарки (БИГЪЛ) - Методея
  •  Бея (МАЛТЕЗЕР) - Олга
  •  Чарли (МИНИ ПУДЕЛ) - Димо
  •  Хиро (ШИБА ИНУ) - Веселина
  • Неделя 19.05.2024 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Тара (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Красимир
  •  Мия (МИТЕЛ ШНАУЦЕР) - Милена
  •  Чара (МИТЕЛ ШНАУЦЕР) - Мартин
  •  Чарли (НЕМСКА ОВЧАРКА) - София
  •  Майк (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Иван
  •  Бела (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Боряна
  •  Бари (РИЗЕН ШНАУЦЕР) - Венета
  •  Румпи (БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) - Румяна
  • Неделя 19.05.2024 г. 17:00 ч.
  • Вид: Стартиращи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Моли (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Десислава
  •  Белла (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Виолин
  •  Хера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Димитър
  •  Вадер (АМЕРИКАНСКА АКИТА) - Румен
  • Неделя 19.05.2024 г. 18:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Зевс (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Виолин
  •  Зина (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Крум
  •  Панто (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Галин
  • Неделя 19.05.2024 г. 19:00 ч.
  • Вид: Групова консултация за поведенчески проблем
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Артур (КАВКАЗКА ОВЧАРКА) - Ася
  •  Персей (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калоян
  •  Нерон (ПИТБУЛ) - Адам
  • Понеделник 20.05.2024 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани: