ПРОГРАМА

  • Четвъртък 09.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Шерлок (ВАЙМАРАНЕР) - Боян
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Айра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивета
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Юки (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Ивета
  •  Ларс (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Даниела
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  •  Кая (ПИТБУЛ) - Любомир
  •  Зайън (МЕЛЕЗ) - Станимир
  •  Зак (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Мария
  •  Макс (ЛАБРАДОР) - Христо
  •  Снежко (МЕЛЕЗ) - Георги
  • Петък 10.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Шерлок (ВАЙМАРАНЕР) - Боян
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  •  Кая (ПИТБУЛ) - Любомир
  •  Рой (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Петър
  •  Грейс (ЛАБРАДОР) - Ивайло
  •  Джери (ДАКЕЛ) - Мила
  •  Марк (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Анелия
  •  Фрида (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Ивелина
  • Събота 11.12.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Шелби (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Светла
  •  Бруно (ЛАБРАДОР) - Роза
  • Събота 11.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Виктор (ИЗТОЧНОЕВРОПЕЙСКА ОВЧАРКА) - Асен
  • Събота 11.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали Послушание
  • Локация: Парк "Заимов"
  • Записани:
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Алфи (ЛАБРАДОР) - Николай
  •  Айва (МЕЛЕЗ) - Зорница
  •  Кора (МЕЛЕЗ) - Ангел
  •  Рила (ДАКЕЛ) - Ромина
  •  Зак (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Мария
  •  Бенджи (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Доротея
  • Събота 11.12.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арда (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Десислава
  •  Кода (РОТВАЙЛЕР) - Гергана
  •  Карим (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Георги
  •  Роки (МЕЛЕЗ) - Йордан
  •  Бейли (БОКСЕР) - Паола
  •  Ария (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Марияна
  •  Узана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивайло
  • Събота 11.12.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Купър (МЕЛЕЗ) - Силвия
  •  Барни (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Краси
  •  Арчи (МИНИ ПУДЕЛ) - Катя
  • Събота 11.12.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 11.12.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 12.12.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  • Неделя 12.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 12.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали урок в природата
  • Локация: "Пътека на здравето" гр. Банкя
  • Записани:
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Айра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивета
  •  Кора (МЕЛЕЗ) - Ангел
  •  Рила (ДАКЕЛ) - Ромина
  •  Джери (ДАКЕЛ) - Мила
  •  Рей (ЛАБРАДОР) - Веселка
  •  Уник (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Силвия
  •  Бейли (ФЛЕТ КОУЛТ РЕТРИВЪР) - Илиана
  •  Рико (ПИНЧЕР) - Камелия
  •  Уотсън (МЕЛЕЗ) - Ангелина
  • Неделя 12.12.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 12.12.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Леон (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Александър
  •  Бари (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Дани
  • Неделя 12.12.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оникс (МЕЛЕЗ) - Делян
  •  Акира (ШИБА ИНУ) - Мария
  •  Бари (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Ванина
  •  Еду (ШИБА ИНУ) - Даниела
  •  Арчи (АНГЛИЙСКИ КОЕР СПАНЬОЛ) - Светлана
  • Неделя 12.12.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арман (ПИТБУЛ) - Радослав
  •  Бенджи (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Доротея
  •  Макс (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Ганчо
  •  Кира (МЕЛЕЗ) - Ема
  •  Шелби (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Светла
  •  Мавро (ЛАБРАДОР) - Мария
  • Понеделник 13.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  • Вторник 14.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Юки (МЕЛЕЗ) - Лилия
  • Сряда 15.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Четвъртък 16.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Петък 17.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  • Събота 18.12.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 18.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 18.12.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали игра с играчка
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бейли (ФЛЕТ КОУЛТ РЕТРИВЪР) - Илиана
  • Събота 18.12.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арда (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Десислава
  •  Кода (РОТВАЙЛЕР) - Гергана
  •  Карим (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Георги
  •  Роки (МЕЛЕЗ) - Йордан
  •  Бейли (БОКСЕР) - Паола
  •  Ария (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Марияна
  •  Узана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивайло
  • Събота 18.12.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 18.12.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.12.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали урок в природата
  • Локация: Бонсови Поляни, Горна Баня
  • Записани:
  •  Джери (ДАКЕЛ) - Мила
  •  Рей (ЛАБРАДОР) - Веселка
  •  Уник (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Силвия
  • Неделя 19.12.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.12.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.12.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Леон (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Александър
  •  Бари (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Дани
  • Неделя 19.12.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оникс (МЕЛЕЗ) - Делян
  •  Акира (ШИБА ИНУ) - Мария
  •  Робин (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Диана
  •  Бари (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Ванина
  •  Еду (ШИБА ИНУ) - Даниела
  •  Арчи (АНГЛИЙСКИ КОЕР СПАНЬОЛ) - Светлана
  • Неделя 19.12.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арман (ПИТБУЛ) - Радослав
  •  Макс (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Ганчо
  •  Шелби (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Светла
  •  Мавро (ЛАБРАДОР) - Мария
  • Понеделник 20.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Вторник 21.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Сряда 22.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Четвъртък 23.12.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна

Желаете ли да се присъедините към тренировката?

Сигурни ли сте, че искате да се отпишете от този час?

Искате ли да излезете от Вашия профил ?