ПРОГРАМА

  • Вторник 14.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рони (МЕЛЕЗ) - Ралица
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Руди (ПИТБУЛ) - Стела
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Шийла (МЕЛЕЗ) - Милка
  •  Кайли (МЕЛЕЗ) - Яна
  •  Тофи (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Радина
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  • Вторник 14.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B3
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Стич (БОСТЪН ТЕРИЕР) - Матеа
  •  Пипо (ДАКЕЛ) - Димитър
  • Вторник 14.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рея (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Деница
  •  Арго (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Зори
  • Вторник 14.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А2
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Биги (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Кирил
  •  Анакин (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Яна
  •  Яра (ДАКЕЛ) - Мариета
  •  Робин (УEЛСКО КОРГИ КАРДИГАН) - Любов
  • Сряда 15.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торим (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Дейзи (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Николай
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Бруно (МЕЛЕЗ) - Михаил
  •  Майра (ТОЙ ПУДЕЛ) - Георги
  •  Тайра (ЦВЕРГ ШНАУЦЕР) - Вероника
  •  Нала (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Сряда 15.07.2020 г. 13:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Макс (АКИТА ИНУ) - Анна
  • Сряда 15.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Вик (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Иван
  •  Бари (ВАЙМАРАНЕР) - Димитър
  •  Чейс (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Стефан
  • Сряда 15.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B2
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Шийла (МЕЛЕЗ) - Милка
  •  Кайли (МЕЛЕЗ) - Яна
  •  Арес (ДАКЕЛ) - Даяна
  •  Бюти (ПОМЕРАН) - Дора
  •  Хиро (ШИБА ИНУ) - Йоана
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Шийла (МЕЛЕЗ) - Милка
  •  Вихрен (БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) - Румен
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 08:30 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B2
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Нера (РОТВАЙЛЕР) - Надежда
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 13:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Макс (КУРЦХААР) - Генчо
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Мо (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Арнолд (КАНЕКОРСО) - Георги
  •  Бари (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Катя
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: Изпит ABC
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рея (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Деница
  •  Аркадаш (ЛАБРАДОР) - Деница
  • Четвъртък 16.07.2020 г. 20:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Тренировка в градска среда
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арси (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Ина
  •  Пирин (ПЕРА ДЕПРЕСА КАНАРИО) - Борис
  •  Барни (ПИТБУЛ) - Траян
  •  Дизел (ПИТБУЛ) - Мария
  • Петък 17.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торим (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Майра (ТОЙ ПУДЕЛ) - Георги
  •  Нала (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Петък 17.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B3
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Шийла (МЕЛЕЗ) - Милка
  •  Кайли (МЕЛЕЗ) - Яна
  •  Арес (ДАКЕЛ) - Даяна
  •  Бюти (ПОМЕРАН) - Дора
  •  Хиро (ШИБА ИНУ) - Йоана
  • Петък 17.07.2020 г. 20:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Послушание
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Азар (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивайло
  • Събота 18.07.2020 г. 09:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А4
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Севар (САМОЕД) - Александър
  •  Тофи (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Радина
  • Събота 18.07.2020 г. 10:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А3
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ичи Бей (АКИТА ИНУ) - Веселин
  •  Симба (ЧАУ ЧАУ) - Божидар
  •  Артур (МЕЛЕЗ) - Маргарита
  • Събота 18.07.2020 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Тренировка игра с играчка
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Дива (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Явор
  • Събота 18.07.2020 г. 12:00 ч.
  • Вид: Групова консултация за започване на курс
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Лили (АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ) - Жени
  • Събота 18.07.2020 г. 14:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Тренировка по плуване
  • Локация: Езерото в Дружба
  • Записани:
  •  Аертон (ЛАБРАДОР) - Ивайло
  •  Арес (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Азар (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивайло
  • Събота 18.07.2020 г. 17:00 ч.
  • Вид: Изпит ABC
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Пирин (ПЕРА ДЕПРЕСА КАНАРИО) - Борис
  •  Барни (ПИТБУЛ) - Траян
  •  Дизел (ПИТБУЛ) - Мария
  • Събота 18.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 18.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.07.2020 г. 09:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас C4
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Сара (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Деница
  •  Кара (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Юлия
  • Неделя 19.07.2020 г. 10:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас C1
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Руфас (ПИТБУЛ) - Ален
  •  Акира (РОДЕЗИЙСКИ РИДЖБЕК) - Даниела
  •  Вихър (МЕЛЕЗ) - Светлана
  •  Арчибалд (ПОЙНТЕР) - Тихомира
  •  Брут (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Иван
  • Неделя 19.07.2020 г. 11:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А4
  • Локация: Южен парк 2
  • Неделя 19.07.2020 г. 12:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B4
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Пипо (ДАКЕЛ) - Димитър
  • Неделя 19.07.2020 г. 13:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А3
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Вира (МЕЛЕЗ) - Верина
  •  Бел (ПИНЧЕР) - Гергана
  •  Отто (НЕМСКИ ШПИЦ) - Емил
  • Неделя 19.07.2020 г. 17:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Послушание
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 19.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  •  Дари (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Динчо
  • Неделя 19.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас C2
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рой (ЛАБРАДОР) - Красимир
  •  Рейн (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Денислав
  •  Дар (ГОНЧЕ) - Рая
  • Понеделник 20.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торим (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  • Понеделник 20.07.2020 г. 09:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас B4
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карабаш (СРЕДНОАЗИАТСКА ОВЧАРКА) - Йордан
  •  Тера (РОТВАЙЛЕР) - Антония
  •  Нера (РОТВАЙЛЕР) - Надежда
  • Вторник 21.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  • Вторник 21.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рея (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Деница
  •  Арго (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Зори
  • Вторник 21.07.2020 г. 19:00 ч.
  • Вид: фиксиран курс клас А4
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Биги (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Кирил
  •  Анакин (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Яна
  •  Яра (ДАКЕЛ) - Мариета
  •  Робин (УEЛСКО КОРГИ КАРДИГАН) - Любов
  • Вторник 21.07.2020 г. 19:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Сряда 22.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торим (МЕЛЕЗ) - Асен
  • Четвъртък 23.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана напреднали
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ера (ПИТБУЛ) - Силвия
  • Четвъртък 23.07.2020 г. 20:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Послушание
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Петък 24.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  • Събота 25.07.2020 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Тренировка игра с играчка
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 25.07.2020 г. 18:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Вихрен (БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) - Румен
  • Събота 25.07.2020 г. 19:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 26.07.2020 г. 20:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Послушание
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Понеделник 27.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Вторник 28.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бейли (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Таня
  • Сряда 29.07.2020 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна

Желаете ли да се присъедините към тренировката?

Сигурни ли сте, че искате да се отпишете от този час?

Искате ли да излезете от Вашия профил ?