ПРОГРАМА

  • Четвъртък 08.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Перла (МЕЛЕЗ) - Яна
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Маркъс (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Мирослав
  •  Арчи (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Екатерина
  •  Макс (АКИТА ИНУ) - Анна
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Рея (ГОНЧЕ) - Татяна
  •  Кая (ПИТБУЛ) - Любомир
  •  Рико (ПИНЧЕР) - Камелия
  •  Карим (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Георги
  •  Уолтър (БИГЪЛ) - Надя
  •  Акира (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Атанас
  •  Рамзи (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Стефка
  •  Арън (ЛАБРАДОР) - Юлия
  •  Арон (ПУДЕЛ) - Биляна
  •  Чоколет (БИГЪЛ) - Гергана
  •  Попи (БОРДЪР КОЛИ) - Цветя
  •  Джасмин (МЕЛЕЗ) - Рафаело
  • Петък 09.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Арчи (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Екатерина
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Кая (ПИТБУЛ) - Любомир
  •  Фрида (МЕЛЕЗ) - Вера
  •  Барс (БИГЪЛ) - Марина
  •  Ръсти (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Катерина
  •  Арчи (БИШОН ФРИЗЕ) - Мариана
  •  Гръм (БОКСЕР) - Моника
  •  Рамзи (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Стефка
  •  Арон (ПУДЕЛ) - Биляна
  • Събота 10.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Маргаритка (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Любен
  •  Роза (МЕЛЕЗ) - Любен
  •  Кая (ШИ-ТЦУ) - Милена
  •  Джасмин (МЕЛЕЗ) - Рафаело
  •  Лея (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Радостина
  • Събота 10.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали урок в природата
  • Локация: Бистрица
  • Записани:
  •  Ларс (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Даниела
  •  Уник (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Силвия
  •  Санити (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Емилия
  •  Уотсън (МЕЛЕЗ) - Ангелина
  •  Рая (МЕЛЕЗ) - Ани
  •  Тай (ДОБЕРМАН) - Стефан
  •  Шива (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калина
  •  Кайло (БРЕТОН ЕПАНЬОЛ) - Цветина
  •  Руфас (МИТЕЛ ШНАУЦЕР) - Атанас
  •  Артур (КАВКАЗКА ОВЧАРКА) - Ася
  •  Рори (БЕРНЕЗЕ ЗЕНЕНХУНД) - Валерия
  •  Купър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Елена
  • Събота 10.12.2022 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова консултация за започване на курс
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Кай (ТОЛЪР РЕТРИВЪР) - Николай
  •  Бека (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Мая
  •  Чара (ЛАБРАДОР) - Ивайло
  •  Арчи (АКИТА ИНУ) - Мартин
  • Събота 10.12.2022 г. 12:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 10.12.2022 г. 14:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Уили (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Иванина
  • Събота 10.12.2022 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи ВИП
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арес (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Николай
  • Неделя 11.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 11.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали игра с играчка
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Рико (МЕЛЕЗ) - Цветан
  •  Ричи (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Татяна
  •  Карим (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Георги
  •  Рая (МЕЛЕЗ) - Ани
  •  Тай (ДОБЕРМАН) - Стефан
  •  Шива (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калина
  •  Бадем (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Пламен
  •  Гръм (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Нора
  •  Купър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Елена
  •  Флоки (МЕЛЕЗ) - Елисавета
  • Неделя 11.12.2022 г. 10:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Демон (ДОБЕРМАН) - Румен
  • Неделя 11.12.2022 г. 11:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Патриция (ЧИХУАХУА) - Кирил
  •  Ари (ТОЙ ПУДЕЛ) - Емилия
  •  Роузи (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Ралица
  •  Джоки (МИНИ ПУДЕЛ) - Зорница
  •  Помпония (ПОМЕРАН) - Йоанна
  •  Кара (МЕЛЕЗ) - Ивелина
  •  Дори (ТОЙ ПУДЕЛ) - Гергана
  •  Каспър (ТОЙ ПУДЕЛ) - Петър
  •  Хейли (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Зарко
  •  Кари (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Пламен
  • Неделя 11.12.2022 г. 12:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оскар (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Красимир
  •  Марта (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Велислава
  •  Орео (МЕЛЕЗ) - Изабела
  •  Рила (МЕЛЕЗ) - Жасмина
  • Неделя 11.12.2022 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Голди (МЕЛЕЗ) - Анна
  •  Рая (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Катерина
  •  Кара (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Кристиян
  •  Данте (МЕЛЕЗ) - Радина
  •  Шантел (МЕЛЕЗ) - Ели
  •  Марси (СРЕДЕН ПУДЕЛ) - Людмила
  • Неделя 11.12.2022 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Марс (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Калина
  •  Бери (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Калин
  •  Кайра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Стефани
  •  Бъки (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Пепа
  •  Попи (БОРДЪР КОЛИ) - Цветя
  •  Шайен (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Александър
  • Понеделник 12.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Кая (ПИТБУЛ) - Любомир
  •  Бари (МЕЛЕЗ) - Маня
  •  Ръсти (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Катерина
  •  Гръм (БОКСЕР) - Моника
  •  Чоколет (БИГЪЛ) - Гергана
  •  Джасмин (МЕЛЕЗ) - Рафаело
  • Вторник 13.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Бари (МЕЛЕЗ) - Маня
  • Сряда 14.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Бари (МЕЛЕЗ) - Маня
  •  Гръм (БОКСЕР) - Моника
  •  Джасмин (МЕЛЕЗ) - Рафаело
  • Сряда 14.12.2022 г. 10:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Нала (ПОМЕРАН) - Александър
  • Сряда 14.12.2022 г. 11:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Руби (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Габриела
  • Сряда 14.12.2022 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи ВИП
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Лука (ТОЙ ПУДЕЛ) - Антония
  • Сряда 14.12.2022 г. 16:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Марс (ЛАБРАДОР) - Димана
  • Четвъртък 15.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Бари (МЕЛЕЗ) - Маня
  • Петък 16.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Гръм (БОКСЕР) - Моника
  • Събота 17.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 17.12.2022 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали игра с играчка
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Шива (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калина
  • Събота 17.12.2022 г. 12:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 17.12.2022 г. 13:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 17.12.2022 г. 14:30 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 17.12.2022 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи ВИП
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арес (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Николай
  • Неделя 18.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 18.12.2022 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали возене в гр. транспорт
  • Локация: НДК
  • Неделя 18.12.2022 г. 13:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 18.12.2022 г. 14:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility напреднали А1
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 18.12.2022 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Голди (МЕЛЕЗ) - Анна
  •  Рая (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Катерина
  •  Кара (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Кристиян
  •  Данте (МЕЛЕЗ) - Радина
  •  Шантел (МЕЛЕЗ) - Ели
  •  Марси (СРЕДЕН ПУДЕЛ) - Людмила
  • Неделя 18.12.2022 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация:
  • Записани:
  •  Марс (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Калина
  •  Бери (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Калин
  •  Кайра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Стефани
  •  Бъки (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Пепа
  •  Попи (БОРДЪР КОЛИ) - Цветя
  •  Шайен (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Александър
  • Понеделник 19.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Гръм (БОКСЕР) - Моника
  • Вторник 20.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Сряда 21.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Сряда 21.12.2022 г. 10:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Нала (ПОМЕРАН) - Александър
  • Сряда 21.12.2022 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи ВИП
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Лука (ТОЙ ПУДЕЛ) - Антония
  • Четвъртък 22.12.2022 г. 08:00 ч.
  • Вид: Занималня за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Алакай (МЕЛЕЗ) - Мария

Желаете ли да се присъедините към тренировката?

Сигурни ли сте, че искате да се отпишете от този час?

Искате ли да излезете от Вашия профил ?