ПРОГРАМА

  • Петък 26.02.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оливър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Гарсон (БИГЪЛ) - Гергана
  •  Торин (МЕЛЕЗ) - Асен
  •  Дейзи (АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) - Николай
  •  Рудорио (ПИТБУЛ) - Стела
  •  Спарки (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Христо
  •  Рила (АВСТРАЛИЙСКА ОВЧАРКА) - Елия
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Рафи (БИГЪЛ) - Мариела
  •  Тери (ЛАБРАДОР) - Теодор
  •  Дора (МЕЛЕЗ) - Десислава
  •  Маркъс (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Мирослав
  •  Арчи (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Екатерина
  •  Арло (АВСТРАЛИЙСКА ОВЧАРКА) - Любомир
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Айра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивета
  •  Кайли (МЕЛЕЗ) - Яна
  •  Тайра (ЦВЕРГ ШНАУЦЕР) - Вероника
  •  Тофи (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Радина
  •  Бъки (МЕЛЕЗ) - Биляна
  •  Индиго (ДАБЪЛ ДУДЕЛ) - Пламен
  •  Роувър (ЦВЕРГ ШНАУЦЕР) - Николета
  •  Сахара (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Константин
  •  Юки (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Ивета
  •  Тайра (ПИТБУЛ) - Симеон
  •  Рея (ГОНЧЕ) - Татяна
  •  Ариадна (АНГЛИЙСКИ СПРИНГЕР СПАНЬОЛ) - Ирина
  •  Пиф (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Лидия
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  • Събота 27.02.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оливър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Спарки (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Христо
  •  Белла (ЛАБРАДОР) - Росица
  •  Арло (АВСТРАЛИЙСКА ОВЧАРКА) - Любомир
  •  Арабела (МЕЛЕЗ) - Елица
  •  Сахара (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Константин
  •  Тайра (ПИТБУЛ) - Симеон
  •  Ариадна (АНГЛИЙСКИ СПРИНГЕР СПАНЬОЛ) - Ирина
  •  Вълчо (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Лъчезар
  • Събота 27.02.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас B
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Хиро (ШИБА ИНУ) - Николай
  •  Джаро (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Антонио
  •  Арчи (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Петър
  •  Вяра (ДОБЕРМАН) - Любомир
  • Събота 27.02.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Роко (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Данаил
  • Занятието е отменено.
  • Събота 27.02.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас C
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Нала (МЕЛЕЗ) - Мария
  •  Бъки (МЕЛЕЗ) - Биляна
  •  Брус (МЕЛЕЗ) - Маргарита
  •  Джоджо (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Лора
  •  Неро (ПИТБУЛ) - Теодора
  •  Бари (ЦВЕРГ ШНАУЦЕР) - Ники
  • Събота 27.02.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Чери (МЕЛЕЗ) - Росица
  • Събота 27.02.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас B
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арчибалд (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Елена
  • Събота 27.02.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Марли (ЛАБРАДОР) - Десислава
  •  Рея (ГОНЧЕ) - Татяна
  •  Ария (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калинка
  •  Трикси (БИГЪЛ) - Ивайло
  •  Гънър (ШИ-ТЦУ) - Петьо
  •  Рая (ЛАБРАДОР) - Александър
  • Събота 27.02.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рея (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Арес (МЕЛЕЗ) - Калина
  •  Сабра (КАНЕ КОРСО) - София
  •  Нала (МЕЛЕЗ) - Николай
  •  Рим (ЛАБРАДОР) - Симеон
  •  Гръм (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Красимир
  •  Арти (ЛАБРАДОР) - Антон
  • Събота 27.02.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Джаки (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Крум
  •  Кери (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Лиляна
  •  Чудовище (ШИ-ТЦУ) - Мариян
  •  Пиф (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Лидия
  •  Кая (ДАЛМАТИНЕЦ) - Ивайло
  •  Мърф (МЕЛЕЗ) - Надежда
  • Събота 27.02.2021 г. 16:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас А
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Чарли (МАЛТЕЗЕР) - Андреа
  • Неделя 28.02.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оливър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Спарки (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Христо
  •  Арло (АВСТРАЛИЙСКА ОВЧАРКА) - Любомир
  •  Арабела (МЕЛЕЗ) - Елица
  •  Арчи (МЕЛЕЗ) - Явор
  •  Сахара (УНГАРСКА ВИЗЛА) - Константин
  •  Тайра (ПИТБУЛ) - Симеон
  •  Вълчо (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Лъчезар
  • Неделя 28.02.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас C
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Пепър (ДАКЕЛ) - Розалия
  •  Рани (ТОЙ ПУДЕЛ) - Роси
  •  Беа (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Надежда
  •  Арон (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Атанас
  • Неделя 28.02.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас B
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Хълк (ПОМЕРАН) - Александър
  •  Берн (БЕРНЕЗЕ ЗЕНЕНХУНД) - Ивайло
  •  Мейсън (ЛАБРАДОР) - Ива
  •  Фрида (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Кристиян
  •  Тери (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Калоян
  •  Роувър (ЦВЕРГ ШНАУЦЕР) - Николета
  • Неделя 28.02.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас А
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Рокстар (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Ивана
  •  Рекс (БОРДЪР КОЛИ) - Румяна
  • Неделя 28.02.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рики (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Иван
  • Понеделник 01.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Оливър (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Рудорио (ПИТБУЛ) - Стела
  •  Пикси (МЕЛЕЗ) - Мартин
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  •  Скипър (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Милена
  • Понеделник 01.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Борко (БИГЪЛ) - Боян
  • Понеделник 01.03.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Руфъс (ЧИХУАХУА) - Борислава
  • Понеделник 01.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Бела (ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) - Йордан
  • Вторник 02.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Рудорио (ПИТБУЛ) - Стела
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  • Вторник 02.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Арес (КАНЕКОРСО) - Оля
  • Вторник 02.03.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ари (МЕЛЕЗ) - Мирослав
  • Вторник 02.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Били (СИБИРСКО ХЪСКИ) - Христина
  • Сряда 03.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Сряда 03.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Тара (БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) - Веселин
  • Сряда 03.03.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Индивидуална консултация
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Мери (ТОЙ ПУДЕЛ) - Мартина
  • Сряда 03.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас C
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Саша (ДОБЕРМАН) - Мария
  • Четвъртък 04.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  •  Рудорио (ПИТБУЛ) - Стела
  • Петък 05.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рудорио (ПИТБУЛ) - Стела
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  • Събота 06.03.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 06.03.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас B
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Храбър (МЕЛЕЗ) - Леа
  • Събота 06.03.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас C
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Събота 06.03.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас C
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ариадна (АНГЛИЙСКИ СПРИНГЕР СПАНЬОЛ) - Ирина
  • Събота 06.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: VIP курс клас B
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ария (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Хана
  • Събота 06.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Марли (ЛАБРАДОР) - Десислава
  •  Рея (ГОНЧЕ) - Татяна
  •  Ария (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Калинка
  •  Трикси (БИГЪЛ) - Ивайло
  •  Гънър (ШИ-ТЦУ) - Петьо
  •  Рая (ЛАБРАДОР) - Александър
  • Събота 06.03.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали Послушание
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рей (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Ирена
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Алфи (ЛАБРАДОР) - Николай
  •  Нера (РОТВАЙЛЕР) - Надежда
  •  Мо (МЕЛЕЗ) - Мария
  • Събота 06.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Джаки (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Крум
  •  Кери (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Лиляна
  •  Чудовище (ШИ-ТЦУ) - Мариян
  •  Пиф (ФРЕНСКИ БУЛДОГ) - Лидия
  •  Кая (ДАЛМАТИНЕЦ) - Ивайло
  •  Мърф (МЕЛЕЗ) - Надежда
  • Събота 06.03.2021 г. 16:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 07.03.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 07.03.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Напреднали Послушание
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Шана (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Милен
  •  Айра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Ивета
  •  Ичи Бей (АКИТА ИНУ) - Веселин
  •  Арес (КАНЕКОРСО) - Елена
  • Неделя 07.03.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас C
  • Локация: Южен парк 2
  • Неделя 07.03.2021 г. 10:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Agility начинаещи А0
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 07.03.2021 г. 11:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас B
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Лара (ТОЙ ПУДЕЛ) - Мая
  • Неделя 07.03.2021 г. 12:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@фиксиран курс клас А
  • Локация: Южен парк 2
  • Записани:
  •  Рекс (БОРДЪР КОЛИ) - Румяна
  • Неделя 07.03.2021 г. 13:00 ч.
  • Вид: Отработване на урок
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Рея (ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) - Георги
  •  Рея (ГОНЧЕ) - Татяна
  •  Рим (ЛАБРАДОР) - Симеон
  •  Мърф (МЕЛЕЗ) - Надежда
  • Неделя 07.03.2021 г. 14:00 ч.
  • Вид: Начинаещи над 8 месеца
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Барс (КАНЕКОРСО) - Борислав
  •  Хадес (РОТВАЙЛЕР) - Елена
  •  Айра (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Айлин
  •  Нера (ПИТБУЛ) - Емилияна
  •  Макс (ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) - Мариана
  •  Флорънс (АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) - Станимира
  •  Арес (ПИТБУЛ) - Весела
  • Неделя 07.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Защита и охрана начинаещи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Неделя 07.03.2021 г. 15:00 ч.
  • Вид: Начинаещи едри породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ларс (НЕМСКА ОВЧАРКА) - Даниела
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  •  Шелби (ЛАБРАДОР) - Марина
  •  Кая (МЕЛЕЗ) - Иван
  •  Роки (БАРАК) - Сашо
  • Неделя 07.03.2021 г. 16:00 ч.
  • Вид: Начинаещи дребни породи
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Ъръл (БИГЪЛ) - Григор
  •  Арчи (КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) - Борис
  •  Артас (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Илиян
  •  Мартин (УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) - Цвета
  •  Грейси Цонева (ШАРПЕЙ) - Ива
  •  Финн (ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) - Синан
  • Понеделник 08.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  • Вторник 09.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Карла (МЕЛЕЗ) - Таня
  • Сряда 10.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Малти (ТОЙ ПУДЕЛ) - Ваня
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  •  Кера (БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) - Косара
  • Четвъртък 11.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Петък 12.03.2021 г. 08:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна
  • Записани:
  •  Пиксел (ПИТБУЛ) - Мартина
  • Събота 13.03.2021 г. 09:00 ч.
  • Вид: Групова тренировка@Градина за кучета
  • Локация: Тренировъчен полигон Враждебна

Желаете ли да се присъедините към тренировката?

Сигурни ли сте, че искате да се отпишете от този час?

Искате ли да излезете от Вашия профил ?